دمنوش و چای گیاهی داروي ضدفشارخون تابستاني و اکسیر سلامتی و عرق بوقناق

اکسیر سلامتی

تقدیم میکند

طب آلترناتیو

کبد چرب

درمان گیاهی کم هزینه با اکسیر سلامتی تا گرید3

انواع دیابت

درمان و کنترل انواع دیابت

تلفن :۹- ۴۴۸۵۰۴۰۸ ۰۲۱ موبایل : ۰۹۱۲۷۹۴۶۷۶۳

bg4

مشکل گوارشی دارید

تلفن :۹- ۴۴۸۵۰۴۰۸ ۰۲۱ موبایل : ۰۹۱۲۷۹۴۶۷۶۳

معجون گوارش شفا بخش تو ضحیات را بخوانید

bg31

انواع عرقیات گیاهی

اکسیر سلامتی

انواع عرقیات و داروهای گیاهی

تلفن :۹- ۴۴۸۵۰۴۰۸ ۰۲۱ موبایل : ۰۹۱۲۷۹۴۶۷۶۳

bg6b

با اکسیر سلامتی سلامتی را دوباره تجربه کنید

درمان آلرژی ها

روش های درمان آلرژی ها :

زکام، گریپ، آنژین از امراضی است که پیش از هر مرض دیگری در دنیا مسری است. با وجود اینکه برای مبارزه با بیماری ها واکسن های جدیدی اختراع کرده اند و آن را مصرف می کنند با این حال موفق نشده اند ریشه ی این امراض را از بین برده و بشریت را از شر آن راحت کنند. زیرا هر سال این امراض میلیون ها روز کار مردم را به هدر می دهد و همه را خسته و رنجور می سازد.

اگر نمی توانیم بطور قاطع ریشه ی این بیماری ها را از بیخ برکنیم حداقل می توانیم با رعایت یک زندگی بهداشتی، از شیوع و سرایت این امراض جلوگیری کنیم و اگر مبتلا شدیم دوباره سلامت از دست رفته را بازیابیم. برای تقویت خود و اینکه بتوانیم در مقابل تمام امراض میکروبی پایداری کنیم باید در غذای خود گلها و گیاهان شفابخش را که دارای خاصیت ضدعفونی کننده هستند وارد کنیم و از خارج هم این گیاهان را مورد استفاده قرار دهیم. در حال حاضر محققان علم موفق شده اند در بیش از هشتصد گیاه دارویی عناصر میکروبکش و ضدعفونی کننده ی آن را جدا کنند.

گلها و قارچ ها دارای مقادیر زیادی از مواد آنتی بیوتیک هستند ولی در کپک هایی که بر روی درختان جنگلی ظاهر می شوند بخصوص درخت کاج این مواد فراوان وجود دارد. بین سبزی های شفابخش، سیر از هر سبزی دیگر مواد میکروب کش و ضدعفونی کننده دارد. سیر دارای آنتی بیوتیک قوی است که به نام «آلیسین» و «گارلیسین» معروف است. گیاهان شفابخش که خاصیت ضدعفونی کننده دارند بواسطه ی بوی معطر خود شناخته می شوند و می توان از آنها اسانس و یا عرق معطری استخراج کرد. مثل: لاواند(اسطوخودوس)، نعناع، سوسنبری، پونه، آویشن، اکلیل کوهی، مریم گلی، اوکالیپتوس، مرزه، بادرنگبویه، میخک، دارچین، و امثال این ها که اگر آنها را از داخل و خارج بطور مستمر مصرف کنیم میکروب ها را از ما دور خواهد کرد.

اگر بوی معطر این گیاهان در هوا هم منتشر شود و ما در مجاورت آن باشیم و آن هوا تنفس کنیم با هم از مزایا و فواید آن بهره مند خواهیم شد.

مطالب سایت را به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

مطالب مرتبط