درمان سرطان سینه

درمان سرطان سینه

سرطان سینه که امروزه این بیماری بسیار شایع شده است میان خانم ها که ممکن است زندگی انسان را به خطر بی اندازد.در کنار داروها و تکنیک های پزشکی روش های طبیعی هم بی تاثیر نیستند مثل تغذیه مناسب.در این جا ما به شما میوه ها و سبزیجاتی را معرفی می کنیم که برای مبارزه با سلول سرطانی به کار می روند..

بلوبری

درمان سرطان سینه.اکسیر سلامتی.عرق بوقناق
درمان سرطان سینه

بلوبری به دلیل داشتن آنتی اکسیدان زیاد، برای بدن بسیار مفید است و توان مبارزه با سلول های سرطانی را نیز دارد. این میوه خوش‌طعم، رادیکال های آزاد و مضر را از بدن دفع و به سیستم ایمنی بدن کمک می کند. این میوه را به خوراک روزانه خود اضافه کنید و از مزایای آن بهره مند شوید.

گوجه فرنگی

درمان سرطان سینه-اکسیر سلامتی -عرق بوناق
درمان سرطان سینه

برای تقویت سیستم ایمنی بدن، توصیه می کنیم هر روز گوجه فرنگی میل کنید. گوجه فرنگی در مبارزه با سلول های سرطانی نقش مهمی دارد.

گوجه فرنگی به ویژه برای سرطان سینه بسیار مفید و موثر است. دلیل آن نیز وجود ویتامین C بسیار زیادی است که در آن وجود دارد. گوجه فرنگی را به دست‌کم یکی از وعده های غذایی خود اضافه کنید.

کلم خام

انواع کلم های خام را به برنامه روزانه غذای خود اضافه کنید. با کلم سالاد درست و با طعم دهنده های موردعلاقه تان سرو کنید.

این سبزی های خوشمزه علاوه بر اینکه شکل و رنگ زیبایی دارند و به میز غذا تنوع می بخشند، برای از بین بردن سلول های سرطانی نیز بسیار مفید هستند. فلاونوئید موجود در کلم خام خاصیت ضدسرطانی دارد و روزی یک کاسه از آن کمک می کند تا هرگز دچار سرطان سینه نشوید.

اسفناج و لبو قرمز

درمان سرطان سینه.اکسیر سلامتی.عرق بوقناق
درمان سرطان سینه

این دوسبزی نیز برای از بین بردن سلول های سرطانی بسیار مفید است. پس از خوردن لبو ممکن است ادرار انسان به رنگ قرمز تغییر کند.

این در اثر فلاونوئید موجود در آن است. تا جای امکان لبو زیاد مصرف کنید. اسفناج نیز به دلیل داشتن ویتامین C و بتاکاروتن زیاد برای مبارزه با سلول های سرطانی بهترین گزینه است.

در کنار این خوراکی ها، روش های درمانی و قرص های مکمل را نیز :.۷٫اید ادامه دهید تا بهترین نتیجه را دریافت کنید.

سیر

سیر را در بیشتر غذاهای خود بگنجانید و علاوه بر لذت بردن از طعم و عطر عالی آن، به سلامت بیشتر بدن خود نیز کمک کنید. سیر از روند رشد تومور در بدن جلوگیری می کند و برای درمان سرطان سینه بسیار موثر و مفید است.

آفتاب گرفتن

درمان سرطان سینه.اکسیر سلامتی.عرق بوقناق
درمان سرطان سینه

ویتامین D نیز برای برای پیشگیری و درمان سرطان سینه بسیار مفید است. سعی کنید بیشتر در معرض آفتاب باشید.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط