دسر تیرامیسو و طرز تهیه آن

طرزتهیه یک دسر ساده خوشمزه با وسایل ساده دسر تیرامیسو

دسر و مخصوصا دسر تیرامیسو را همه دوست دارند، اما به خاطر زحمت درست کردن آن خیلی از افراد از طعم خوشمزه ی دسرها خود را محروم می کنند، اما اگر دسر ساده درست شود، بسیاری میل به تهیه و خوردن آن پیدا می کنند،  طرز تهیه ی انواع دسر ساده و خوشمزه را به شما آموزش دهیم، با ما همراه باشید.

طرزتهیه یک دسر ساده خوشمزه با وسایل ساده دسر تیرامیسو و اکسیر سلامتی و عرق بوقناق
طرزتهیه یک دسر ساده خوشمزه دسر تیرامیسو


طرز تهیه :

 

تخم مرغهای تازه و با کیفیت زرده را از سفیده جدا کنید.

• یک فنجان قهوه خوری قهوه اسپرسو رقیق شده با آب و شیرین شده با شکر

• می توانید در میان بیسکویت ها از لایه های باریک موز هم استفاده کنید.

 

زرده ها را همراه با شکر بزنید. سپس پنیر خامه ای را در آن بریزید. ۲ تا از سفیده ها را برای اینکه مخلوط به آرامی سفت شود استفاده کنید. مخلوط را به هم بزنید. سپس فنجان قهوه تهیه شده را در یک کاسه بریزید .سپس بیسکویت ها را در قهوه بریزید سعی کنید قالب به اندازه ای بزرگ باشد که بتواند مخلوط پنیر خامه ای را نگه دارد. آن را از مخلوط پر کنید و به مدت ۲ ساعت در جای خنک نگه دارید، سپس شکلات رنده شده ای را که تهیه کرده اید روی آن بپاشید.

طرز تهیه دسر تیرامیسو :

زرده ها را همراه با شکر بزنید. سپس پنیر خامه ای را در آن بریزید و اگر  ۲ تا از سفیده ها را برای اینکه مخلوط به آرامی سفت شود استفاده کنید. مخلوط را به هم بزنید. سپس فنجان قهوه تهیه شده را در یک کاسه بریزید اینجا می توانید مخلوط را مزه کنید برای اینکه مطمئین شوید همانی باشد که می خواهید).

سپس بیسکویت ها را در قهوه بریزید سعی کنید قالب به اندازه ای بزرگ باشد که بتواند مخلوط پنیر خامه ای را نگه دارد. آن را از مخلوط پر کنید و به مدت ۲ ساعت در جای خنک نگه دارید، سپس شکلات رنده شده ای را که تهیه کرده اید روی آن بپاشید. این مقدار مواد برای ۶ تا ۸ نفر کافی است.

نکته : تخم مرغ تازه و با کیفیت زرده را از سفیده جدا کنید.

نکته : قهوه خوری قهوه اسپرسو رقیق شده با آب و شیرین شده با شکر.

نکته : می توانید در میان بیسکویت ها از لایه های باریک موز هم استفاده کنید.

در کنار این دسر خوشمزه از عرق بوقناق برای برای درمان کبد چرب و دیابت استفاده نمایید و از اکسیر سلامتی برای سلامتی بدن خود نیز مصرف کنید.

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط