راه های کاهش قند خون

راه های کاهش قند خون

راه های کاهش قند خون.اکسیر سلامتی.عرق بوقناق
راه های کاهش قند خون

کرفس گیاهی کامل است که سرشار از مواد عالی و همراه با ویتامین ها است.کرفس گیاهی است کم کالری که از ان به عنوان یک ماده غذایی لاغر کننده استفاده می شود.همچنین دم کرده برگ خشک شده ان همرا با چای سبز می تواند برای لاغری و فشار خون و افراد دیابتی بسیار خوب باشد.
کرفساز دیدگاه محققان دارای طبیعت گرم و خشک است که موجب تحلیل رطوبت‌ها شده و در کاهش وزن بسیار کمک کننده است.

 

آنچه که کرفس را به عنوان یک ماده غذایی لاغر کننده از دیگر سبزی‌ها متمایز کرده است دیر هضم بودن آن بوده و فرد پس از مصرف آن احساس گرسنگی کمتری احساس می‌کند.
کرفس به دلیل اینکه گرسنگی را به تعویق می‌اندازد نیاز بدن را به برخی از مواد غذایی مانند برنج, نان و دیگر غذاهای حاوی کربوهیدرات‌ها کاهش می‌دهد.
چای سبز نیز در کاهش وزن بسیار کمک کننده است, دارای موادی به نام پلی فنول بوده که در افزایش حرارت بدن کمک می‌کند و به افزایش سوخت و ساز بدن کمک می‌کند.

چای سبز قند خون افراد را نیز کاهش می‌دهد

راه های کاهش قند خون.اکسیر سلامتی.عرق بوقناق
راه های کاهش قند خون

این کارشناس طب سنتی عنوان کرد: چای سبز قند خون افراد را نیز کاهش می‌دهد و ترکیبی مفید برای افراد دیابتی است البته در مصرف چای سبز نباید زیاده روی کرد چون به کبد آسیب وارد می‌کند.
اگر از برگ‌های خشک شده کرفس و چای سبز دم نوشی تهیه کنید و حداقل یک بار در روز افراد مصرف کنند بسیار بر لاغری تاثیر خوبی می‌گذارد. دو قاشق چای خوری چای سبز همراه با نصف قاشق چای خوری کرفس آسیاب شده را با یک و نیم لیوان اب جوش به مدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه در حرارت غیر مستقیم دم کرد.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط