سوپ ایتالیایی سبزیجات و طرز تهیه

سوپ سبزیجات میتواند به راحتی چربی های مضر بدن را از بین ببرد ، سبزیجاتی که در سوپ ایتالیایی سبزیجات بکار رفته اند دارای کالری کمی بوده و قدرت سوخت و ساز بدن را افزایش میدهند و در نتیجه باعث کاهش وزن میشوند. برای آموزش پخت این سوپ خوشمزه با ما همراه شوید.

 سوپ ایتالیایی سبزیجات و اکسیر سلامتی و عرق بوقناق
طرز تهیه سوپ ایتالیایی سبزیجات
توسط سبزیجات غنی از فیبر و جو این سوپ فوق العاده و رنگارنگ تهیه می شود. این غذا همراه سس pesto  در کنار گوجه فرنگی تهیه می شود.

آماده سازی: ۲۰ دقیقه

مدت تهیه: ۴ تا ۵ ساعت

مواد لازم برای سوپ ایتالیایی سبزیجات ۶ تا ۸ نفر:

لوبیا سبز خرد شده

گل کلم خرد شده

گوجه فرنگی میکس شده با ریحان و سیر

یک دوم فنجان پیاز خرد شده (۱ عدد متوسط)

یک دوم فنجان کرفس خرد شده (۱ ساقه)

یک چهارم فنجان جو

۱ عدد سیر چرخ شده

یک چهارم قاشق چایخوری فلفل سیاه

۳ فنجان آب مرغ با نمک کم

یک و نیم فنجان آب سبزیجات مختلف

یک چهارم فنجان pesto (اختیاری): به طور ساده مخلوط خام برگهای ریحان، سیر، پنیر و روغن زیتون می باشد. گاهی به این مخلوط گردو هم اضافه می شود. این ماده غذایی بیشتر با انواع پاستا و گاهی هم در سوپها به کار برده می شود.

پنیر رنده شده پارمزان (اختیاری)

طرز تهیه سوپ ایتالیایی سبزیجات :

در یک قابلمه مناسب لوبیا سبز، گل کلم، گوجه فرنگی، پیاز، کرفس، جو، سیر و فلفل را بریزید. در یک کاسه متوسط آب مرغ و آب سبزیجات را با هم مخلوط کنید. و به قابلمه اضافه کنید.

درب قابلمه را گذاشته تا بپزد. با شعله ی کم ۶ تا ۸ ساعت و شعله ی متوسط ۴ تا ۳ ساعت مدت پخت طول خواهد کشید. در آخر در صورت دلخواه pesto و پارمزان را روی آن اضافه کنید.
برای سلامتی خود از اکسیر سلامتی استفاده نمایید و از عرق بوقناق برای درمان دیابت و کبد چرب استفاده نماید که هم مفید و هم بسیار موثر در درمان شما میباشد.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط