طرز تهیه بتاکس طبیعی

طرز تهیه بتاکس طبیعی

امروزه برای از بین بردن چین و چروک ها از بتاکس استفاده می شود در صورتی که این کار هم هزینه بر است هم ضرر دارد.در این جا به شما طرز تهیه بتاکس طبیعی و خانگی را به شما اموزش می دهیم.
در اینجا ما به شما ماسکی را معرفی می کنیم که مهمتر از همه طبیعی بودن ان است که خاصیت ضد پیری دارد و چین چروک های صورت را باز کرده و پوست را محکم و ابرسانی می کند..

مواد لازم برای بوتاکس خانگی :

طرز تهیه بتاکس طبیعی-اکسیر سلامتی-عرق بوقناق
طرز تهیه بتاکس طبیعی

 

۲۰۰ گرم اسفناج
۲۰۰ گرم کلم پیچ سبز
یک چهارم فنجان روغن زیتون
یک چهارم فنجان خامه ترش

 

روش تهیه بوتاکس خانگی :

طرز تهیه بتاکس طبیعی-اکسیر سلامتی-عرق بوقناق
طرز تهیه بتاکس طبیعی

 

اسفناج و کلم پیچ را داخل ظرفی ریخته و کمی آن را بپزید. به طوری که نرم شود کمی به آن آب اضافه کنید و داخل مخلوط کن بریزید سپس به آن روغن زیتون و خامه ترش بیفزایید و مجدد مخلوط کنید تا مخلوطی یک دست حاصل شود.

 

روش استفاده : پیش از مصرف این ماسک پوست صورت و گردن را کاملا تمیز کنید و اجازه دهید که ماسک به مدت ۸ دقیقه روی پوست بماند تا خوب عمل کند. سپس دوبار صورت خود را یک بار با آب گرم و برای بار دوم با آب سرد بشویید. با این کار منافذ پوستی شما کاملا بسته می شود مصرف دوبار در هفته از این ماسک پوست شما را سفت و زیبا می کند.

طرز تهیه بتاکس طبیعی-اکسیر سلامتی-عرق بوقناق
طرز تهیه بتاکس طبیعی

 

بهتر است باقیمانده این ماسک را در یخچال نگهداری کنید.

 

مواد مهم و اصلی این ماسک ویتامین E ، اسید لاکتیک و لوتئین است که خاصیت جوان سازی به این ماسک می بخشد.

 

لوتئین آنتی اکسیدانی قوی است که از پوست در برابر رادیکال های آزاد محافظت می کند و در برگ های سبز سبزیجات به وفور یافت می شود.

 

همچنین این مواد قابلیت ارتجاعی پوست را تا ۶۸ درصد و آبرسانی به پوست را تا۸۲ درصد افزایش می دهد.

 

روغن زیتون نیز به عنوان آبرسان و تغذیه پوست و مو کاربرد فراوانی دارد همچنین حاوی اسید لاکتیک است که به زیبایی و سلامت پوست کمک می کند.

 

لازم است بدانید که به هنگام مصرف این ماسک به هیچ عنوان نباید در معرض آفتاب قرار گیرید چرا که حساسیت پوستی را افزایش می دهد.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط