دمنوش و چای گیاهی داروي ضدفشارخون تابستاني و اکسیر سلامتی و عرق بوقناق

اکسیر سلامتی

تقدیم میکند

طب آلترناتیو

کبد چرب

درمان گیاهی کم هزینه با اکسیر سلامتی تا گرید3

انواع دیابت

درمان و کنترل انواع دیابت

تلفن :۹- ۴۴۸۵۰۴۰۸ ۰۲۱ موبایل : ۰۹۱۲۷۹۴۶۷۶۳

bg4

مشکل گوارشی دارید

تلفن :۹- ۴۴۸۵۰۴۰۸ ۰۲۱ موبایل : ۰۹۱۲۷۹۴۶۷۶۳

معجون گوارش شفا بخش تو ضحیات را بخوانید

bg31

انواع عرقیات گیاهی

اکسیر سلامتی

انواع عرقیات و داروهای گیاهی

تلفن :۹- ۴۴۸۵۰۴۰۸ ۰۲۱ موبایل : ۰۹۱۲۷۹۴۶۷۶۳

bg6b

با اکسیر سلامتی سلامتی را دوباره تجربه کنید

طرز تهیه تونیک برای پوست شل و افتاده

طرز تهیه تونیک برای پوست شل و افتاده:

طرز تهیه تونیک
طرز تهیه تونیک

ماسک‌های میوه‌ای اگر درست مورد استفاده قرار بگیرند، سبب پاکسازی پوست شده و با لایه‌برداری سطحی باعث شادابی پوست می‌شوند.

این میوه سرشار از ویتامین C است و خواص دارویی و بهداشتی بسیاری برای پوست‌های چرب دارد. مالیدن پوست پرتقال پس از آرایش چین و چروک را از بین می‌برد.

در طرفی پوست زرد پرتقال را در ورقه های ظریف ریز ریز کرده و توجه کنید سفیدی زیر پوست وارد ظرف نشود . دو تا سه عدد پوست پرتقال را با یک فنجان بزرگ سرکه و اب مقطر مخلوط کنید . بر روی پوست پرتقال سرکه ریخته در جای گرم یا زیر افتاب به مدت دو هفته سر بسته نگهداری کنید بعد از محتوا را با فیلتر کاغذی صاف کرده در شیشه معادل جم ان با اب مقطر رقیق کنید . به جای اب مقطر میتوان عرق بهار نارنج نیز استفده کرد که ان را بسیار خوشبو می کند . با اضافه کردن اسانس پوست پرتقال تونیک دارای عطر قوی می گردد .
از این تونیک مردان و زنان می توانن استفاده نمایند . پوست را کشیده سالم و شاداب می کند . چنانچه تونیک معطر قوی نیاز دارید اسانس پرتقال را الکل حل کرده و به این تونیک اضافه کنید .

طرز تهیه تونیک apter sbane:

طرز تهیه تونیک
طرز تهیه تونیک

در ظرفیبیست پنج گرم عرق بهار نارنج . بیست پنج گرم گلاب . بیست پنج گرم اب هامامل . سی گرم الکل نود شش درصد و یک گرم زاج سفید را مخلوط کنید .
ابتدا سه گرم مانتول را در الکل حل کرده با گلاب  هامامل و عرق بهار نارنج مخلوط کنید و یک قاشق غذاخوری محلول را گرم کرده زاج به ان اضافه نمایید . تمامی محلول را به خوبی تکان دهید و در شیشه نگهداری کنید .
این تونیک بعد از اصلاح صورت برای پوست بسیار مفید می باشد . برای پوست های حساس . ناراحت و دارای جوش قرمز و ریز و انهایی که با ماشین اصلاح می کنند و برای مدتی پوست حساس می شود بسیار مفید است .
با اضافه کردن عطر های دلخواه چند نوع مختلف apter sbane  تهیه کنید .

مطالب سایت را به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *