دمنوش و چای گیاهی داروي ضدفشارخون تابستاني و اکسیر سلامتی و عرق بوقناق

اکسیر سلامتی

تقدیم میکند

طب آلترناتیو

کبد چرب

درمان گیاهی کم هزینه با اکسیر سلامتی تا گرید3

انواع دیابت

درمان و کنترل انواع دیابت

تلفن :۹- ۴۴۸۵۰۴۰۸ ۰۲۱ موبایل : ۰۹۱۲۷۹۴۶۷۶۳

bg4

مشکل گوارشی دارید

تلفن :۹- ۴۴۸۵۰۴۰۸ ۰۲۱ موبایل : ۰۹۱۲۷۹۴۶۷۶۳

معجون گوارش شفا بخش تو ضحیات را بخوانید

bg31

انواع عرقیات گیاهی

اکسیر سلامتی

انواع عرقیات و داروهای گیاهی

تلفن :۹- ۴۴۸۵۰۴۰۸ ۰۲۱ موبایل : ۰۹۱۲۷۹۴۶۷۶۳

bg6b

با اکسیر سلامتی سلامتی را دوباره تجربه کنید

طرز تهیه کرم

طرز تهیه کرم

طرز تهیه کرم
طرز تهیه کرم

پوست شما نه تنها به تمیز کردن نیاز دارد بلکه نیازمند رطوبت و غذا هم می باشد. یک مرطوب کننده کرمی است حاوی آب که رطوبت را به سلول های پوستی می رساند و باعث می شود که سلول ها به حالت پف کرده باقی بمانند. یک متخصص پوست در آمریکا مقداری از پوست پینه بسته پا را جدا کرده و در روغن غوطه ور ساخت. وی با نتیجه حاصل از آن لزوم مرطوب کننده برای پوست را کشف کرد. با آزمایش اول چیزی اتفاق نیفتاد پینه ها همچنان سخت و شکننده باقی ماندند. وی دوباره دست به آزمایش زد. این بار آنها را در آب صاف غوطه ور ساخت. پینه ها نرم و انعطاف پذیر شدند. نتیجه اینکه روغن بدون وجود آب کافی نیست روغن و موم موجود در کرم ها از تبخیر ناخواسته آب جلوگیری می کنند و سطح پوست را جلا داده و روغنی می کنند. اما این ترکیبی از روغن؛ موم و آب است که پوست شما را نرم و صاف و انعطاف پذیر می سازد. این ترکیب محافظ پوست نیز می باشد. زیرا که یک مرطوب کننده به عنوان سدی بین پوست شما و مواد خارجی و نیز پوست شما و مواد آرایشی عمل می کند.

طرز تهیه کرم وازلین برای دست ها:

طرز تهیه کرم
طرز تهیه کرم

در یک ظرف هفتلد گرم وازلین .پنج گرم کره کاکائو.ده گرم لانولین و پنج قطره روغن اسانس لیمو ریخته بهم بزنید .ابتدا وازلین را در ظرفی در اب جوش قرار داده تا مذاب شود بعدا کره کاکائو و لانولین اضافه کنید تا محتوا زلال شود درجه حرارت را به هفتاد درجه برسانید .سپس از ابجوش برداشته مواد عطری را اضافه کنید و بهم بزنید تا خنک شود .در قوطی کرم نگهداری کنید.این طرز تهیه کرم ویژه پوست دست است و اثر حفاظتی دارد به ویژه برای افرادی که با اب سر و کار دارند.

طرز تهیه کرم و ژل پوست دست:

طرز تهیه کرم
طرز تهیه کرم

شش گرم ژلاتین مساوی.سه برگ .هشتاد گرم گلیسیرین.صد گرم گلاب.یک قاشق غذا خوری عسل و پنج قطره اسانس گلسرخ را مخلوط کنید .ژلاتین را ابتدا در اب سرد خیسانده حد اکثر پنج دقیقه در ظرفی گلاب را روی اب جوش حرارت داده ژلاتین را وارد کنید کمی بهم بزنید تا کاملا حل شود و عسل را بریزید محتوا را به شست درجه برسانید از روی اب جوش برداشته گلیسیرین اضافه کرده و به خوبی مخلوط کنید در یک شیشه دهانه گشاد بریزید.شیشه را مدتی سرباز بگذارید تا حالت ژله مانند ظاهر گردد.بعد می توانید ان را مصرف کنید .این طرز تهیه کرم بسیار اسان بوده. و این نوع طرز تهیه کرم برای پوست دست خراب شده دارای موترکها.پوست خشک و اسیب پذیر و دست های پوست قرمز شده بسیار مفید است.

 

مطالب سایت را به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *