طرز تهیه لوسیون ها و کرم های زیبایی

طرز تهیه لوسیون ها و کرم های زیبایی

طرز تهیه پودر زیبایی بدن:

در ظرفی سی گرم پودر تالک.ده گرم پودر لوپوس البا و پنج گرم اکسید را روی را با هم مخلوط کرده به ان پنج قطره اسانس شکوفه هلو اضافه کنید.پودر را با تنظیف یا پارچه توری الک کرده در قوطی پودر نگهداری کنید. این پودر سازگاری مطلوبی با پوست بدن دارد و به مدت نسبتا زیادی روی پوست می ماند.پس از دوش گرفتن از این پودر استفاده کنید.

طرز تهیه پودر زیبایی دئودرانت:

لوسیون ها و کرم های زیبایی
لوسیون ها و کرم های زیبایی

در ظرفی نیم فنجان پودر تالک نیم فنجان نشسته گندم.یک قاشق چایخوری زاج.نیم قاشق چایخوری روغن یا اسانس نعنا و یک قاشق چایخوری کوچک الکل هفتاد درصد اضافه نموده بمدت طولانی مخلوط را بهم زده تا پودرها کاملا یکنواخت مخلوط شوند. روغن نعنا را در الکل حل کرده قطره قطره به ظرف محتوای پودر اضافه کنید این پودر ویژه پاها .زیر بغل و کشاله ران است.اثر ضد عفونی کننده ضعیف دارد.

طرز تهیه ادوکلن زیبایی بدن:

لوسیون ها و کرم های زیبایی
لوسیون ها و کرم های زیبایی

در ظرفی صد گرم الکل نودشش درصد ریخته با ان عطر دلخواه اضافه کنید بوی خوش توت فرنگی و هلو یا دیگر اسانس ها محرک پوست و گردش خون است ای ادوکلن ویژه پوست های چرب و نسبتا مرطوب است.

طرز تهیه روغن زیبایی بدن:

این ساده ترین فرمول تهیه یک لوسیون ویژه پوست بدن است.حدود صد گرم روغن تازه بادام شیرین را در شیشه سر بسته ریخته به ان میتوانید سیب هلو یاسمن زردالو بهار نارنج یا عطر گلسرخ اضافه کنید.تکان داده و بعد از استحمام روی پوست بدن بمالید .بعد از مسافرتهای طولانی کار خسته کننده و استرس دوندگی روزانه قبل از خواب از این لوسیون استفاده کنید پوست بدن را نرم و لطیف و خوش رنگ و اب میکند.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط