دمنوش و چای گیاهی داروي ضدفشارخون تابستاني و اکسیر سلامتی و عرق بوقناق

اکسیر سلامتی

تقدیم میکند

طب آلترناتیو

کبد چرب

درمان گیاهی کم هزینه با اکسیر سلامتی تا گرید3

انواع دیابت

درمان و کنترل انواع دیابت

تلفن :۹- ۴۴۸۵۰۴۰۸ ۰۲۱ موبایل : ۰۹۱۲۷۹۴۶۷۶۳

bg4

مشکل گوارشی دارید

تلفن :۹- ۴۴۸۵۰۴۰۸ ۰۲۱ موبایل : ۰۹۱۲۷۹۴۶۷۶۳

معجون گوارش شفا بخش تو ضحیات را بخوانید

bg31

انواع عرقیات گیاهی

اکسیر سلامتی

انواع عرقیات و داروهای گیاهی

تلفن :۹- ۴۴۸۵۰۴۰۸ ۰۲۱ موبایل : ۰۹۱۲۷۹۴۶۷۶۳

bg6b

با اکسیر سلامتی سلامتی را دوباره تجربه کنید

لوسیون گیاهی برای پوست صورت

روش تهیه لوسیون گیاهی برای پوست صورت :

یک قاشق غذا خوری گل بابونه، یک قاشق گل همیشه بهار و یک قاشق گل علف چای را در ظرفی ریخته و به آن ۱۰۰ گرم آب مقطر، ۲۰ گرم الکل ۷۰ درصد و ۵۰ گرم گلاب اضافه کنید. به مدت یک شب در ظرف سر پوشیده در جای خنک نگه دارید. صبح روز بعد محتوا را دریک پارچه ریخته کاملا فشار دهید تا عصاره ی آن بدست آید.

اثرات لوسیون گیاهی برای پوست صورت :

اثر این محصول برروی پوست صورت و گردن و دست ها، به علت خواص بی نظیر گیاهان دارویی بکار رفته است. این گیاهان ضمن اثر درمانی، سلول های پوست را بازسازی کرده و به آنها نیروی انعطاف پذیری می دهد. لذا سلول های پوست از حالت انقباض و چروک به حالت انبساط و شادابی در می آید. مصرف این لوسیون به مدت یکی دو ماه روزی دو مرتبه پوست صورت را در مقابل عوامل خشن آب و هوایی و عوارض نسبی کش مکش های روزمره ی زندگی مصون می دارد. معمولا شرکت های تجارتی و شهرت یافته مانند لانکوم و ایووروشه این لوسیون را در ظروف زیبایی به قیمت گران به بازار عرضه می دارند.

روش تهیه کرم آوکادو :

بعد از ماساژ با لوسیون بالا از کرم آوکادو استفاده کنید، ترکیبات این کرم شامل ۵ گرم لانولین، ۵۰ گرم موم عسل، ۳۵ گرم روغن آوکادو، ۲۵ گرم روغن عناب، ۴۰ گرم گلاب و ۳ قطره عطر گل سرخ یا هر عطر مورد نظر می باشد. ۴ ماده ی اولیه را به ترتیب در ظرفی ریخته و در آب جوش قرار دهید تا چربی ها مذاب گردیده و حرارت آن به ۶۰ درجه برسد. در ظرف دیگری گلاب را ۶۰ درصد برسانید. این مواد را برروی هم با میکسر دستی سریعا بهم بزنید تا بخوبی مخلوط و تدریجا سفت گردد. در نهایت به آن چند قطره عطر دلخواه اضافه کنید.

خواص کرم آوکادو :

این کرم بسیار مفید برای پوست صورت و گردن است، این کرم برای شب و روز یکسان موثر است. با مصرف این کرم در عرض یک هفته، پوست صورت زنده، شاداب و جوان می گردد. این کرم به اکثر پوست ها سازگاری دارد. سعی کنید هر ماه یک مرتبه تازه تازه تهیه کنید. از کرم ها و لوسیون های درست شده در تابستان در یخچال نگه داری کنید. حداکثر بیش از یک ماه آن ها را نگه داری نکنید.

مطالب سایت را به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

مطالب مرتبط