دمنوش و چای گیاهی داروي ضدفشارخون تابستاني و اکسیر سلامتی و عرق بوقناق

اکسیر سلامتی

تقدیم میکند

طب آلترناتیو

کبد چرب

درمان گیاهی کم هزینه با اکسیر سلامتی تا گرید3

انواع دیابت

درمان و کنترل انواع دیابت

تلفن :۹- ۴۴۸۵۰۴۰۸ ۰۲۱ موبایل : ۰۹۱۲۷۹۴۶۷۶۳

bg4

مشکل گوارشی دارید

تلفن :۹- ۴۴۸۵۰۴۰۸ ۰۲۱ موبایل : ۰۹۱۲۷۹۴۶۷۶۳

معجون گوارش شفا بخش تو ضحیات را بخوانید

bg31

انواع عرقیات گیاهی

اکسیر سلامتی

انواع عرقیات و داروهای گیاهی

تلفن :۹- ۴۴۸۵۰۴۰۸ ۰۲۱ موبایل : ۰۹۱۲۷۹۴۶۷۶۳

bg6b

با اکسیر سلامتی سلامتی را دوباره تجربه کنید

ماسک برای تمیزی و جلای پوست

ماسک برای تمیزی و جلای پوست:

تغیرات هورمونی در بانوان .تعداد زایمان.کار روزمره و یکنواختی زندگی به ویژه در افرادی که در خارج از خانه اشتغال به کار دارند همه موجب می شود که بانوان اسیب پذیر تر و زود تر از سن مقررپیر نما شوند.رژیم های غذایی بدون ضوابط علمی و نیاز های فیزیولوژیکی .علل افسردگی.بد خلقی و اختلال در نظم گوارشی بانوان می گردد.همه ی این عوامل سوء ابتدا انعکاس خود را بر روی پوست صورت گذاشته و به هر حال چهره همیشه خسته و گرفته به نظر می اید.یکی از راههای جبران این مسائل استفاده از ماسک ها می باشد.اغلب ماسک های تجاری مانند سایر لوازم ارایشی از مواد شیمیایی و ترکیبات مصنوعی تهیه شده اند که در طولانی مدت مصرف انها نتیجه عکس دارد. برای حفظ سلامتی و بهداشت پوست خود از ماسک های زیر استفاده کنید.

طرز تهیه ماسک روغن افتابگردان:

ماسک برای تمیزی و جلای پوست
ماسک برای تمیزی و جلای پوست

یک مشت تخم افتابگردان بو نداده را تهیه کرده و با هاون بکوبید تا کاملا خورد شود از توری گذرانده در ظرفی به ان یک قاشق چایخوری عسل طبیعی اضافه کنید و در اب جوش حرارت داده مخلوط نمائید.چنان چه محتوای ظرف نرم نشد چند قطره اب جوش اضافه کرده مجددا بهم بزنید . این خمیر را یکنواخت روی پوست صورت قرار داده و به مدت سی دقیقه به حال خود گذاشته بعدا با اب گرم به حد کافی صورت را بشورید.تخم افتابگردان غنی از ویتامین و روغن لستین است.ویتامین زنده کننده پوست بوده و با عسل غذایی طبیعی و حیاتی پوست می باشد.
برای مصرف طولانی می توانید به جای عسل از خامه طبیعی یا زرده تخم مرغ نیز استفاده کنید . ویتامین طبیعی پوست را شفاف .نرم و چهره را مطلوب و چروکها را از بین می برد.

طرز تهیه ماسک حریره بادام شیرین:

ماسک برای تمیزی و جلای پوست
ماسک برای تمیزی و جلای پوست

حدود دو قاشق غذا خوری حریره بادام یک زرده تخم مغ.یک قاشق چایخوری عسل طبیعی و یک قاشق کوچک ابجوش را با هم مخلوط کنید.به حد کافی بهم زده تا نحتوای ظرف خمیر مانند گردد.ماسک را روی پوست صورت و گردن به مدت سی دقیقه گذاشته تا به خوبی جذب شود.این ماسک ویژه نرم کردن پوست صورت می باشد و مویرگهای ظاهر شده در زیر پوست را محو و باز سازی میکند.

طرز تهیه ماسک ارد گندم:

ماسک برای تمیزی و جلای پوست
ماسک برای تمیزی و جلای پوست

دو قاشق غذاخوری ارد گندم را با دو قاشق غذا خوری ماست تازه مخلوط کنید و بهم بزنید .چنانچه خمیر بیش از حد سفت است به ان چند قطره اب جوش اضافه کنید و روی پوست صورت بمالید .این ماسک ویژه پوست های منافذ گرفته و پر از چربی و چرک است .این ماسک پوست صورت را پاک و تمیز می کند و با بیرون کشیدن چربی و مواد جمع شده در منافذ پوست صورت .پوست را صاف و سالم می کند و سلول های پوستی بهتر تنفس می کند .در موارد زیادی این عارضه حول و حوش چانه اتفاق می افتد.لذا به اندازه مصرف از این ماسک تهیه کنید.

مطالب سایت را به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *