ماسک تخم مرغ

ماسک تخم مرغ

ماسک تخم مرغ
ماسک تخم مرغ

تخم مرغ یک محصول فوق العاده طبیعی است که برای مراقبت از پوست استفاده می شود. و، در واقع، ماسک صورت با استفاده از تخم مرغ بسیار عالی است!

چون سفیده تخم مرغ به روشن کردن و سفت شدن پوست کمک کرده، و زرده تخم مرغ سرشار از ویتامین A، پروتئین خالص و مواد مغذی است!

در این پست ما می خواهیم سه ماسک صورت موثر با استفاده از تخم مرغ را آموزش دهیم:

۱) ماسک تخم مرغ ساده

ماسک تخم مرغ بسیار ساده است. بدون نیاز به مواد تشکیل دهنده دیگر – فقط کافی است یک زرده یک تخم مرغ را روی صورت تمیز بمالیدو زمانی که نیمه خشک شد(در حدود ۵ دقیقه)، آن را با آب ولرم بشوئید. .

۲) ماسک تخم مرغ، خامه ساده و آب هویج

این ماسک طبیعی فوق العاده است: ترکیب یک زرده تخم مرغ با یک قاشق غذاخوری خامه ساده و اضافه کردن یک قاشق غذاخوری آب هویج تازه است. این ماسک را به صورت زده به مدت ۵-۱۰ دقیقه بماند و با آب گرم، و پس از آن آب سرد بشوئید. صورت تغذیه میشود.رنگ پوست باز شده و گردش خون بهتر جریان پیدا میکند

۳) ماسک سفیده تخم مرغ و آرد ذرت

مخلوط یک قاشق غذاخوری آرد ذرت را با یک سفیده تخم مرغ یکی دیگر از دستور های خانگی ماسک صورت است، که بسیار ساده و در عین حال بسیار موثر است. ۵ دقیقه در صورت بماند با آب گرم و سپس آب سرد بشوئیدخون بهتر جریان پیدا میکند

ترکیبات و روش تهیه ماسک تخم مرغ :

ماسک تخم مرغ
ماسک تخم مرغ

در ظرفی یک تخم مرغ را بهم بزنید و به آن قطره قطره به اندازه یک قاشق چای خوری روغن کنجد و یک قاشق غداخوری عسل طبیعی اضافه کنید. محتوا را بهم بزنید، ماسک غذایی بسیار مفیدی بدست می­ آید. بهتر است که ابتدا زرده تخم مرغ را جدا کرده با عسل و روغن مخلوط نموده و بعدا سفیده تخم مرغ را اضافه کنید.

فواید ماسک تخم مرغ :

این ماسک غذایی ویژه پوست خشک و افراد مسن اعم از زن و مرد است. چروک و شیارهای پوست را برطرف می کند و کاهش می دهد.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط