محلول جلوگیری از ریزش مو

محلول جلوگیری از ریزش مو

محلول جلوگیری از ریزش مو
محلول جلوگیری از ریزش مو

حدود دویست پنجاه گرم سرکه طبیعی را جوشانده و یک مشت برگ خشک شده گزنه به ان اضافه کنید.به مدت نیم ساعت سرکه و گزنه را دم کرده به حال خود گذاشته و صاف کنید.موها را با این محلول ماساژ دهید.
این عمل را به مدت سی روز به طور یک روز در میان انجام دهید.

محلول جلوگیری از ریزش مو
محلول جلوگیری از ریزش مو

بعد از ماساژ موها را نشورید بعد از انکه محلول گزنه خشک شد پوست سر را با روغن ریشه کلتله که قبلا تهیه کرده اید ماساژ دهید.قبل از خواب یک فنجان دم کرده گیاه دم اسبی را میل کنید.چنانچه دسترسی دارید ناشتا مقداری علف چشمه را به صورت خام میل نمایید .این نحوه درمان گرچه کمی مشکل به نظر می رسد اما اثرات ان بسیار مثبت بوده و از نظر درمانی تجربه شده است.
محلول درمان شوره سر (سه بورین)عمدتا کسانی که موی چرب دارند دچار سه بورین یا موی چرب می گردند.این نوع پوسته ها غالبا دارای رنگ زرد مایل به سبز هستند.شوره پوست خشک غالبا کوچک و دارای رنگ سفید است و جزء سبورین محسوب نمی شود.
معممولا موی چرب همراه پوسته و ریزش مو عامل بیماری پوستی است.ضمن اینکه فشار روحی و اختلال هورمونی نیز می تواند از عوامل ان محسوب شود .کسانی که دارای شوره سر هستند غالبا خارش پوستی دارند. شوره همراه با ترشح غدد ریشه مو محیط مناسب رشد باکتری محسوب می شود.به هنگام خارش پوست زخم می شود وباکتری به داخل پوست نفوذ می کند و لذا ابعاد بیماری بسیار وسیع گردد.به دنبال ان خطر اگزما .زخم و غیره نیز وجود دارد.در مراحل اولیه این نوع بیماریها می توانید از محلول های زیر استفاده کنید.

محلول تقویت پوست

محلول جلوگیری کننده از التهابات پوست سر

محلول ضد شوره

پک ضد شوره چرب و خشک

درباره نویسنده

مطالب مرتبط