معجونی گیاهی برای سلامت پوست

معجونی گیاهی برای رفع لک و جوش های صورت

معجونی گیاهی برای رفع لکه های صورت و جوشهای بدناین معجون و یا بهتر بگوییم ماسک ویژه جهت رفع لکه های ناشی از جای جوشها و یا لکه های حاملگی و میانسالی بسیار موثر است وشما می توانید اثر واقعی آن را پس از یک ماه استفاده ببینید.و یا بهتر بگوییم ماسک ویژه جهت رفع لکه های ناشی از جای جوشها و یا لکه های حاملگی بسیار موثر است به شرط آنکه حتما به طور مداوم و روتین، طبق عادت با هر بار حمام کردن و یا هفته ای دو بار این کار انجام شود . در ادامه با طرز تهیه معجونی گیاهی آشنا می شوید :

معجونی گیاهی برای رفع لک و جوش های صورت و اکسیر سلامتی و عرق بوقناق
معجونی گیاهی برای سلامت پوست

مواد لازم برای هر بار استفاده از این ماسک :

ماست کم چرب : یک قاشق غذا خوری
حنای بی رنگ : یک قاشق مربا خوری
گلا ب : دو سه قطره

این مواد را با هم مخلوط کرده و قبل از حمام به مدت پانزده تا بیست دقیقه بر روی صورت یا بدن خود و جاهایی که جوش می زند بمالید و صبر کنید تا خوب جذب شود که بهتر است برای جذب بهتر اگر فرصت داشتید کمی هم در بخار حمام بمانید تا کاملا جذب پوست شود در غیر این صورت لزومی نیست و می توانید پس از این مدت زمان بشویید.
اثر بخشی این ماسک زمانی خود را نشان خواهد داد که با هر بار حمام کردن بر روی صورت و بدن گذاشته شود، در صورتی هم که فقط به عنوان ماسک بر روی پوست صورت مورد استفاده قرار می گیرد حتما هفته ای دو بار استفاده شود آنوقت شما تاثیر آن را پس از یک ماه استفاده ی مرتب بر روی چهره و بدن خود خواهید دید.در ائامه با معجونی گیاهی برای لاغری و تناسب اندام خود آشنا می شوید.

معجونی گیاهی برای لاغری

نوشیدن آب سبزیجات و آب میوه‌ها می تواند به سوخت و ساز بدن سرعت بیشتری داده و باعث کاهش وزن شوند. در این مقاله این مطلب را باهم بررسی می کنیم.آب سبزیجات و آب میوه‌های مناسبی انتخاب کنید.میوه های در دسترس را انتخاب کنید. تنوع، طعم، عطر و رنگ و بوی معجون ها را در نظر داشته باشید. به عنوان مثال هر روز از یک نوع آب میوه یا آب سبزیجات مصرف نکنید.روزی ۳ تا ۷ لیوان بنوشید.

به نیاز بدنتان گوش کنید و سعی کنید روزی ۳ تا ۷ لیوان از این معجون ها مصرف کنید. توجه کنید که لازم نیست بیشتر از نیاز بدن تان چیزی بنوشید. در طول دوره رژیم لاغری خود می توانید از این معجون های طبیعی برای خودتان درست کرده و به روند لاغری خود کمک کنید. به طور کلی مصرف مایعات می تواند سوخت و ساز بدن را افزایش دهد.

بهترین زمان برای نوشیدن این معجونها قبل از ناهار و شام است. همچنین می توانید به عنوان میان وعده هم از آنها استفاده کنید. با نوشیدن یک یا چند لیوان آب میوه یا آب سبزیجات قبل از وعده های اصلی غذایی، اشتهایتان کمتر می شود.

در ضمن توجه داشته باشید که مصرف آب میوه و سبزیجات دلیل بر ترک مصرف میوه و سبزیجات نیست.

بعد از دوره‌ی لاغری

بر حسب وزن و تعداد روزهایی که قصد کرده‌اید این رژیم را رعایت کنید معمولاً می‌شود بین ۲ تا ۱۰ کیلوگرم وزن کم کرد. دو کیلو برای افرادی است که شاخص توده‌ی بدنی پایینی دارند و ۱۰ کیلو نیز برای آن‌هایی است که چاق‌ترند و شاخص توده‌ی بدنی‌شان بالاست.

بعد از اتمام دوره لاغری هم باید مصرف میوه و سبزیجات و همچنین ورزش را ادامه دهید تا تناسب اندام و وزن متعادلی داشته باشید.

به همراه این معجون های گیاهی از مکمل اکسیر سلامتی نیز استفاده نمایید و از عرق بوقناق  برای درمان بیماری های مانند دیابت و کبد چرب استفاده میشود.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط