معجون عسل و دارچین

معجون عسل و دارچین

معجون عسل و دارچین
معجون عسل و دارچین

ازترکیب عسل و دارچین ترکیب بسیار خوب و مفیدی برای بسیاری از بیماری ها بدست می اید.که از ان هزاران سال پیش هم از ان استفاده میشده..
چند نمونه از خواص این دو معجون را برای بیماری ها در این جا بیان می کنیم.

 

از بین بردن سرماخوردگی

 

به منظور درمان سرماخوردگی، مخلوط یک قاشق غذاخوری عسل و یک چهارم قاشق چای خوری دارچین. این ترکیب را به عنوان شربت سینه، برای سرفه‌های مزمن و گرفتگی سینوس مصرف کنید.

 

تقویت سیستم ایمنی بدن

 

مصرف روزانه ترکیب دارچین و عسل موجب بالا بردن کارای سیستم ایمنی بدن می‌شود، به گونه‌ای که از عفونت‌های باکتریایی و ویروسی محافظت می‌شود.

 

کاهش کلسترول خون

معجون عسل و دارچین
معجون عسل و دارچین

 

مخلوط دو قاشق غذاخوری از عسل و سه قاشق چای خوری دارچین در یک فنجان بزرگ آب باعث کاهش کلسترول بالا می‌شود. سطح کلسترول خود را با این معجون معجزه‌‌آسا حدود ۱۰ درصد در عرض دو ساعت کاهش دهید.

درمان بیماری‌های قلبی عروقی

 

مصرف منظم یک کم عسل و دارچین بر روی تکه‌ای نان علاوه بر اینکه موجب کاهش سطح کلسترول خون شما می‌شود از خطر ایست قلبی نیز جلوگیری می‌کند.

 

درمان عفونت کیسه صفرا

با مخلوط یک قاشق غذا خوری عسل و دو قاشق دارچین در اب جوش ترکیبی بدست می اید که برای از بین بردن عفونت صفرا بسیار مفید است.

 

مبارزه با ورم مفاصل

 

دو قاشق غذاخوری عسل و یک قاشق غذاخوری دارچین در یک فنجان کوچک آب جوش را تهیه کرده و آن را روزانه بنوشید. باعث التیام درد مفاصل می‌شود.

منبع:shahrekhabar.com

درباره نویسنده

مطالب مرتبط