معجون لاغری گیاهی

تهیه معجون لاغری گیاهی

معجون لاغری : سم زدایی از کبد عامل مهم و اساسی در سوزاندن چربی خصوصا چربیهای دور شکم و کمر به شمار می رود زیرا کبد به سوزاندن چربی های ذخیره شده در بدن کمک می کند. نوشیدن روزانه یک لیوان معجون جعفری و لیمو با معده خالی میزان سوخت و ساز بدن را دست کم ۴۰ درصد افزایش می دهد.

تهیه معجون لاغری گیاهی و اکسیر سلامتی و عرق بوقناق
تهیه معجون لاغری گیاهی

مواد لازم برای تهیه معجون لاغری:
– ۱ دسته جعفری
– ۱ لیمو
– ۱ لیوان آب

جعفری ها را ریز ریز خرد کنید و با اضافه کردن آب لیمو و سپس یک لیوان آب، معجون را آماده کنید. (نیاز به جوشاندن معجون نیست فقط کافیست آن ها را با هم مخلوط کنید) سپس این معجون را با معده خالی هر روز بنوشید، اما فقط برای پنج روز. سپس، شما باید یک استراحت ۱۰ روزه به بدنتان بدهید و برنامه را دوباره از ابتدا آغاز کنید.

این معجون برای سوزاندن کالری استفاده می شود و ویتامین ها و مواد معدنی را به بدن می رساند، و علاوه بر این، با استفاده از آن شما می توانید سه کیلوگرم کمتر از پنج روز کاهش وزن داشته باشد.

نوشیدن آب سبزیجات و آب میوه‌ها می تواند به سوخت و ساز بدن سرعت بیشتری داده و باعث کاهش وزن شوند.

آب سبزیجات و آب میوه‌های مناسبی انتخاب کنید

میوه های در دسترس را انتخاب کنید. تنوع، طعم، عطر و رنگ و بوی معجون ها را در نظر داشته باشید. به عنوان مثال هر روز از یک نوع آب میوه یا آب سبزیجات مصرف نکنید.روزی ۳ تا ۷ لیوان بنوشید

به نیاز بدنتان گوش کنید و سعی کنید روزی ۳ تا ۷ لیوان از این معجون ها مصرف کنید. توجه کنید که لازم نیست بیشتر از نیاز بدن تان چیزی بنوشید. در طول دوره رژیم لاغری خود می توانید از این معجون های طبیعی برای خودتان درست کرده و به روند لاغری خود کمک کنید. به طور کلی مصرف مایعات می تواند سوخت و ساز بدن را افزایش دهد.

بهترین زمان برای نوشیدن این معجونها قبل از ناهار و شام است. همچنین می توانید به عنوان میان وعده هم از آنها استفاده کنید. با نوشیدن یک یا چند لیوان آب میوه یا آب سبزیجات قبل از وعده های اصلی غذایی، اشتهایتان کمتر می شود.

در ضمن توجه داشته باشید که مصرف آب میوه و سبزیجات دلیل بر ترک مصرف میوه و سبزیجات نیست.

بعد از دوره‌ی لاغری

بر حسب وزن و تعداد روزهایی که قصد کرده‌اید این رژیم را رعایت کنید معمولاً می‌شود بین ۲ تا ۱۰ کیلوگرم وزن کم کرد. دو کیلو برای افرادی است که شاخص توده‌ی بدنی پایینی دارند و ۱۰ کیلو نیز برای آن‌هایی است که چاق‌ترند و شاخص توده‌ی بدنی‌شان بالاست.

بعد از اتمام دوره لاغری هم باید مصرف میوه و سبزیجات و همچنین ورزش را ادامه دهید تا تناسب اندام و وزن متعادلی داشته باشید.

تهیه معجون لاغری با آب گوجه‌فرنگی، کرفس، اسفناج

گوجه‌فرنگی یک چربی سوز واقعی است و سرشار از پتاسیم، منیزیم، ویتامین C و ویتامین‌ها و مواد معدنی دیگر می‌باشد.

کرفس سرشار از مواد مغذی مختلف مانند کلسیم، آهن، پتاسیم، سدیم، ویتامین‌های A،B و C می‌باشد.

اسفناج هم سرشار از آهن، منیزیم، کلسیم، ویتامین C، ویتامین‌های گروه B و غیره می‌باشد.

۴ تا ۵ عدد گوجه‌فرنگی کاملاً رسیده را با ۴ ساقه‌ی کرفس و ۱ تا ۲ مشت برگ اسفناج مخلوط کرده و داخل مخلوط کن بریزید تا حسابی مخلوط شوند. این معجون لاغری را بین وعده‌های غذایی میل کنید.

به همراه این معجون ها از اکسیر سلامتی نیز استفاده نمایید و از عرق بوقناق برای درمان کبد چرب مصرف میشود که کاملا مفید و گیاهی است.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط