معجون های کاهش وزن

بهترین معجون های کاهش وزن و معجون آرامش بخش

با معجون های کاهش وزن , سم زدایی از کبد عامل مهم و اساسی در سوزاندن چربی خصوصا چربیهای دور شکم و کمر به شمار می رود زیرا کبد به سوزاندن چربی های ذخیره شده در بدن کمک می کند.

معجون های کاهش وزن براساس نتایج یک مطالعه که انجام شده است، نوشیدن روزانه یک لیوان معجون جعفری و لیمو با معده خالی میزان سوخت و ساز بدن را دست کم ۴۰ درصد افزایش می دهد.

بهترین معجون های کاهش وزن و معجون آرامش بخش و اکسیر سلامتی و عرق بوقناق
بهترین معجون های کاهش وزن و معجون آرامش بخش

مواد لازم برای تهیه معجون لاغری:
– ۱ دسته جعفری
– ۱ لیمو
– ۱ لیوان آب

جعفری ها را ریز ریز خرد کنید و با اضافه کردن آب لیمو و سپس یک لیوان آب، معجون را آماده کنید. (نیاز به جوشاندن معجون نیست فقط کافیست آن ها را با هم مخلوط کنید) سپس این معجون را با معده خالی هر روز بنوشید، اما فقط برای پنج روز. سپس، شما باید یک استراحت ۱۰ روزه به بدنتان بدهید و برنامه را دوباره از ابتدا آغاز کنید.

این معجون برای سوزاندن کالری استفاده می شود و ویتامین ها و مواد معدنی را به بدن می رساند، و علاوه بر این، با استفاده از آن شما می توانید سه کیلوگرم کمتر از پنج روز کاهش وزن داشته باشد.

این عرق گیاهی در صورتی که به صورت خنک سرو شود، علاوه بر آنکه او را خنک و آسوده می کند موجب آرامش و از بین رفتن تنش ها و استرس های کاری اش می شود.

بهترین گزینه برای آرام کردن یک همسر خسته و عصبانی هدیه دادن یک نوشیدنی خنک و گوارا به وی است،استفاده از عرق بیدمشک ، شربت بهار نارنج ،  شربت بادرنجوبیه و شربت چهل گیاه پیشنهاد ما برای شما هستند.

عرق بیدمشک
اگر همسرتان بعد از یک روز کاری سخت و گرم به منزل برگشته و نیاز به یک نوشیدنی خنک و گوارا دارد،بهترین گزینه برای او استفاده از عرق بیدمشک است.

این عرق گیاهی در صورتی که به صورت خنک سرو شود، علاوه بر آنکه او را خنک و آسوده می کند موجب آرامش و از بین رفتن تنش ها و استرس های کاری اش می شود. گفتنی است،عرق بیدمشک داروی گیاهی مقوی قلب و تنظیم کننده تپش قلب نیز می باشد و برای مردان زیاد مورد استفاده قرار بگیرد.

شربت بادرنجوبیه
بررسی ها نشان می دهند، نوشیدن شربت بادرنجوبیه باعث ایجاد احساس راحتی در فرد می شود و بهتر است این شربت را به صورت خنک و یخ سرو کرد. مقداری خیار رنده شده نیز در آن علاوه بر رفع تشنگی،التهاب های ناشی از گرما را کاهش می دهد.

بهار نارنج و چهل گیاه
شربت بهار نارنج و شربت چهل گیاه جزو شربت های گیاهی هستند که برای رفع خستگی و آرامش ذهن و درمان بی خوابی تاثیر گزار هستند. و زن و شوهرها برای آرامش اعصاب خود و پایان دادن به دعواها و بگو مگو های بین شان می توانند این شربت ها را بنوشند.

برای درمان دیابت می توان از عرق بوقناق استفاده نمود و از اکسیر سلامتی برای سلامت خود استفاده نمایید.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط