نرم کننده های پوست

نرم کننده های پوست:

نرم کننده های پوست
نرم کننده های پوست

این روش بسیار ساده.عملی و ارزان است.یک قسمت روغن زیتون را با یک قسمت روغن بادام شیرین مخلوط کنید به این مخلوط یک قسمت روغن جوانه کنجد نیز اضافه نموده و به خوبی مخلوط نمایید.
بعد از حمام می توانید از هر یک از این روغن ها حاوی ویتامین ها و اسید های چرب مناسب پوست بدن هستند.این نرم کننده ها ویژه پوست زبر و خشن میباشند.به هر یک از این ترکیبات می توانید یک قطره اسانس مورد نظر اضافه کنید.

پودر بدن:

نرم کننده های پوست
نرم کننده های پوست

حدود سی گرم تالک.پنج گرم اکسید روی و دو قطره عطر مورد نظر را اضافه کنید.به خوبی مخلوط کرده و در قوطی مناسب نگهداری کنید.این پودر را بعد از استحمام به پوست بدن بمالید. ویژه پوست چرب و ناسالم است و قدرت جذب کردن رطوبت و چربی را دارد.این پودر تا حدی ضد میکروب و ضد سموم است خارش.قرمزی و التهاب پوستی را به طور خفیف التیام می بخشد.

پودر بدن با رس:

حدود سی گرم تالک. ده گرم خاک رس بهداشتی .پنج گرم اکسید روی و پنج قطره اسانس نعنا را با هم مخلوط کنید.این پودر را با پنبه زیر بغل.گردن.شانه.کشاله ران و بین چنجه پا بمالید.بسیاری از ناراحتی های پوستی را التیام می بخشد. بویژه در طول تابستان به هنگام عرق کردن زیاد و هوای داغ بسیار مفید است. پودر را می توانید روی نیش حشرات بمالید.

پک پوست بدن:

خمیشه از پک پوست بدن بعد از استحمام استفاده کنید.بدن را با پک مالیدهبا پارچه بدن را پیچیده و به رختخواب بروید.صبح روز بعد پوست بدن سرحال و تغذیه شده و احساس نشاط می کند.یک زرده تخم مرغ .کمی اب لیموی تازه. جهار قاشق غذا خوری روغن بادام.چهار قاشق روغن زیتون ودو قاشق روغن جوانه گندم .یک قاشق کوچک سرکه طبیعی و چهار قطره اسانس مورد نظر را اضافه کنید در ظرفی ریخته به شدت تکان دهید این کرم ویژه پوست خشک حساس و زبربوده و ضروری است که ماهی یک بار مصرف شود.

نرم کننده پوست:

نرم کننده های پوست
نرم کننده های پوست

در ظرفی ده گرم لانولین .ده گرم کره کاکائو.شست گرم روغن جوجابا.بیست گرم روغن اوکادو و اسانس عطری اضافه کنید.طبق دستورات قبلی روغن لانولین و کاکائو را رو اب جوش گرم کرده بقیه مواد را به ان اضافه کنید.و به خوبی تکان دهید بعد از حمام پوست بدن را با این نرم کننده ماساژ دهید.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط