نوشیدنی سبز گیاهی

نوشیدنی سبز گیاهی

نوشیدنی سبز گیاهی
نوشیدنی سبز گیاهی

امروزه نوشیدنی های گیاهی چربی سوز بسیار مورد مصرف قرار گرفته است.البته لازم به ذکر است که هچ چیز مانند تغذیه درست و سالم همراه با ورزش برای بدن و تناسب اندان مناسب نیست .می توان با رعایت کردن تغذیه و ورزش درست در کنار ان از این نوشیدنی استفاده کرد که برای سوزاندن چربی بسیار وب است.

سیب

نوشیدنی سبز گیاهی
نوشیدنی سبز گیاهی

مصرف روزانه‌ی سیب و به خصوص سیب سبز برای بهبود سلامتی فوق‌العاده است. این میوه‌ی کم کالری و کم چرب سرشار از ویتامین‌ها، مواد معدنی و فیبر است. سیب به دلیل دارا بودن همین ترکیبات مفید به طور مؤثری روی متابولیسم یا همان سوخت و ساز بدن و هضم مواد غذایی تأثیر می‌گذارد. فیبرهای موجود در سیب جزو فعال‌ترین ترکیبات این میوه هستند که به هضم بهتر مواد غذایی و همچنین ایجاد احساس سیری بدون دریافت کالری زیاد کمک می‌کنند. سیب همچنین به مقابله با احتباس آب و کلسترول بد خون کمک می‌کند. اکثر مردم از اثرات این دو مشکل روی وزن بی‌اطلاع هستند. خوشبختانه این میوه می‌تواند به حل این دو مشکل کمک کرده و شما را به اندام مورد علاقه‌تان برساند.

خیار

نوشیدنی سبز گیاهی
نوشیدنی سبز گیاهی

خیار از میزان زیادی آب تشکیل شده است. به همین دلیل نیز به لاغر شدن در عین سلامتی کمک می‌کند. آب یکی از مایعات باارزشی است که باعث فعال شدن سوخت و ساز بدن می شود و با حفظ آن به سوزاندن کالری‌های دریافتی کمک می‌کند. این میوه همچنین منبع فلاوونوئیدها، مواد معدنی و دیگر مواد مغذی مهم و ضروری است که به سم زدایی از بدن و کاهش وزن کمک می‌کنند.

زنجبیل

نوشیدنی سبز گیاهی
نوشیدنی سبز گیاهی

زنجبیل خواص فوق‌العاده ای دارد که به چند شیوه به کاهش وزن کمک می‌کند. اول اینکه این ریشه‌ی پرخاصیت قدرت کاهش التهاب و حساسیت بدن به گلوکز را دارد. باید بدانید که این دو عامل مانع از سوزاندن کالری می‌شود. علاوه بر این، زنجبیل باعث ایجاد احساس سیری می‌شود در نتیجه شما از زیاده‌روی و پرخوری روزانه در امان می‌مانید. از این‌ها گذشته، زنجبیل خواص گوارشی دارد. یعنی اینکه باعث تحریک ترشحات معده شده، عضلات روده‌ها را تقویت می‌کند و حرکات آن‌ها را بالا می‌برد. متخصصان بر این عقیده هستند که ترکیبات موجود در زنجبیل مانند ژینژرول و شوگائول، باعث تحریک متابولیسم، افزایش انرژی سوزی و سوزاندن هر چه بیشتری چربی‌ها می‌شوند.

خیار و زنجبیل و سیب

نوشیدنی سبز گیاهی
نوشیدنی سبز گیاهی

برای تهیه نوشیدنی سبز
مواد لازم

سیب سبز یک عدد

خیار یک عدد

زنجبیل تازه‌ی رنده شده یک قاشق معادل ۳ گرم

آب یک لیوان (۲۰۰ میلی‌لیتر)

روش تهیه

ابتدا سیب و خیار را پوست کنده سپس ان ها را خورد کنید و قبل این کار دانه های سیب را خارج کنید.سیب و خیار را داخل میکسر ریخته و سپس زنجبیل را به ان اضافه کنید و به مقدار لازم به ان اب اضافه کنید و نوشیدنی ما اماده است..

تا جایی که می توانید این نوشیدنی را ناشتا مصرف کنید.تا مواد مفید ان بیشتر و بهتر جذب بدن شود.

منبع:shahrekhabar.com

درباره نویسنده

مطالب مرتبط