دمنوش و چای گیاهی داروي ضدفشارخون تابستاني و اکسیر سلامتی و عرق بوقناق

اکسیر سلامتی

تقدیم میکند

طب آلترناتیو

کبد چرب

درمان گیاهی کم هزینه با اکسیر سلامتی تا گرید3

انواع دیابت

درمان و کنترل انواع دیابت

تلفن :۹- ۴۴۸۵۰۴۰۸ ۰۲۱ موبایل : ۰۹۱۲۷۹۴۶۷۶۳

bg4

مشکل گوارشی دارید

تلفن :۹- ۴۴۸۵۰۴۰۸ ۰۲۱ موبایل : ۰۹۱۲۷۹۴۶۷۶۳

معجون گوارش شفا بخش تو ضحیات را بخوانید

bg31

انواع عرقیات گیاهی

اکسیر سلامتی

انواع عرقیات و داروهای گیاهی

تلفن :۹- ۴۴۸۵۰۴۰۸ ۰۲۱ موبایل : ۰۹۱۲۷۹۴۶۷۶۳

bg6b

با اکسیر سلامتی سلامتی را دوباره تجربه کنید

کرم پاک کننده پوست صورت

ترکیبات کرم پاک کننده پوست صورت :

پاک کننده پوست
پاک کننده پوست

مقدار ۳ گرم موم عسل، ۲۰ گرم کره کاکائو، ۵ گرن اسید استاریک، ۴۰ گرم روغن جوانه گندم و ۲ قطره اسانس نعناء را به خوبی مخلوط کرده و از این کرم برای پاک کردن صورت استفاده کنید.

روش تهیه کرم پاک کننده پوست صورت :

در ظرفی در آب جوش ابتدا موم را مذاب کرده به آن کره کاکائو و استد استئاریک، روغن جوانه گندم اضافه کنید و حرارت محتوا را به ۶۵ درجه سانتی گراد برسانید این مواد را به خوبی بهم زده از روی آب جوش برداشته کمی که خنک شد، به آن اسانس نعناء اضافه کنید. مجددا بهم زده در قوطی مناسب نگهداری کنید.

روش و مورد استفاده کرم پاک کننده پوست صورت :

این کرم به رنگ زرد طلائی بوده، پاک کننده پوست صورت، گردن و شانه هاست. با این کرم می توانید ریمل و خط چشم را نیز پاک کنید. بعد از مالیدن بر روی پوست مدتی مالش داده و با صابون آب گرم فراوان بشویید.

کرم پوست:

حدود ۳ گرم موم سفید .۳گرم لانولین.۳۰گرم روغن بادام شیرین. ۴۰ گرم عرق بهار نارنج.و ۳ قطره اسانس فرنجمشک و طبق دستور زیر کرم پاک کننده پوست تهیه کنید.

ابتدا سه ماده اولیه را در ظرفی ریختهدر اب جوش نگه دارید تا گرم شود.به محض اینکه چربی ها مذاب و روغن زلال شد به انها روغن بادام شیرین اضافه کنید و حرارت دهید. بطوریکه محتوای ظرف به ۶۰ درجه سانتیگراد برسد.در ظرف دیگر عرق بهار نارنج را به ۶۰درجه حرارت رسانده دروغن داغ ریخته با میکسر کاملا مخلوط کنیدتا تدریجا محتوای ظرف خنک شود به ان چند قطره اسانی معطر مورد نظر و اسانس فرنجمشک اضافه کنید.مجددا بهم زده و در ظرفی تمیز ریخته تا خنک شود.و بعدا در یخچال نگه دارید.این کرم بسیار موثر برای پوست صورت و دست است.این کرم میتواند مصرف شب و روز داشته باشد وبه اکثر پوست ها سازگار است.

مطالب سایت را به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

مطالب مرتبط