دمنوش و چای گیاهی داروي ضدفشارخون تابستاني و اکسیر سلامتی و عرق بوقناق

اکسیر سلامتی

تقدیم میکند

طب آلترناتیو

کبد چرب

درمان گیاهی کم هزینه با اکسیر سلامتی تا گرید3

انواع دیابت

درمان و کنترل انواع دیابت

تلفن :۹- ۴۴۸۵۰۴۰۸ ۰۲۱ موبایل : ۰۹۱۲۷۹۴۶۷۶۳

bg4

مشکل گوارشی دارید

تلفن :۹- ۴۴۸۵۰۴۰۸ ۰۲۱ موبایل : ۰۹۱۲۷۹۴۶۷۶۳

معجون گوارش شفا بخش تو ضحیات را بخوانید

bg31

انواع عرقیات گیاهی

اکسیر سلامتی

انواع عرقیات و داروهای گیاهی

تلفن :۹- ۴۴۸۵۰۴۰۸ ۰۲۱ موبایل : ۰۹۱۲۷۹۴۶۷۶۳

bg6b

با اکسیر سلامتی سلامتی را دوباره تجربه کنید

کرم ویژه برای پوست های چرب

ترکیبات کرم شفاف سازی پوست های چرب :

کرم ویژه پوست های چرب
کرم برای پوست های چرب

حدود ۵ گرم موم سفید، ۱۵ گرم روغن لانولین،۴۰ گرم روغن هسته انگور، ۴۰ گرم آب بردق الصحرا و ۵ قطره اسانس آویشن را باهم مخلوط کرده و مصرف کنید.

روش تهیه کرم شفاف سازی پوست های چرب :

ابتدا موم سفید را در ظرفی در آب جوش مذاب کرده به آن روغن لانولین اضافه کنید، سپس روغن هسته انگور بریزید بهم بزنید تا کاملا مخلوط شود و به ۶۰ درجه برسد. در ظرف دیگری آب بردق الصحرا را به ۶۰ درجه سانتی گراد رسانده، هردو را باهم مخلوط کرده و کاملا بهم بزنید. هنگامی که محتوا نیمه گرم است اسانس آویشن اضافه کرده مجددا بهم بزنید و در قوطی کرم نگهداری کنید.

. :

کرم سفید رنگ بدست آمده با بوی خوش و محرک آویشن موجب شادابی رنگ پوست می گردد. کار غدد عرقی زیر پوست راتنطیم می کند. به علت چربی های غیر اشباع شده در این کرم جذب آن بوسیله سلول های پوست های چرب و زبر بسیار سریع است.این کرم ویژه دوشیزگان است که به هنگام بلوغ دارای پوست چرب و چرکین نما هستند. این کرم همچنین بطور خفیف دارای خاصیت آنتی سپتیک می باشد. در روز و شب از این کرم می توانید استفاده کنید.

روشی برای روشن کردن پوست !

۴ قاشق غذا خوری آب گوجه فرنگی، نصف قاشق چای خوری آرد نخود ، نصف قاشق چای خوری ماست و نصف قاشق چای خوری زردچوبه را با هم مخلوط میکنیم. مخلوط حاصل را به پوست مالیده و پس از ۲۰ دقیقه با آب سردصورت خود را شست شوی میدهیم.

-روشی برای جوان سازی پوست صورت

یک آواکادو را به شکل کاملا نرم و خمیری درآورده و با نصف یک فنجان خامه و پوره یک هویج پخته متوسط و نیز یک تخم مرغ زده شده و سه قاشق غذا خوری عسل مخلوط می کنیم. سپس این مخلوط را آنقدر میزنیم تا کاملا یک دست شود. حال این مواد را به پوست مالیده و بعد از ۱۰ الی ۱۵ دقیقه آن را می شوییم.

مطالب سایت را به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

مطالب مرتبط