چاقی صورت و روشهای لاغری

روش های لاغری چاقی صورت

چاقی صورت و چربی بخشی مهم از یک رژیم غذایی سالم است و همه انسانها و به خصوص بچه های کوچک نیاز ضروری به این مواد غذایی دارد تا سیستم عصبی و مغزی آنها با توان بالا به صورت سالم رشد کند البته این را هم باید در نظر گرفت که باز هم مصرف متعادل این ماده برای بدن لازم است نه بیشتر و نه کمتر ، چربی بیشتر در مواد غذایی نظیر آجیل ، روغن ، کره و گوشت به مقادیر زیاد یافت می شود.

روش های لاغری چاقی صورت و اکسیر سلامتی و عرق بوقناق
چاقی صورت و روشهای لاغری

اما موضوعی که میخواهیم به آن اشاره کنیم چاقی صورت و روشهای آب کردن چربی صورت است که به اصطلاحی (غبغب) گفته می شود ، در این معضل فرد مورد نظر با داشتن وزنی طبیعی و سالم صورتی چاق دارد که تاثیر زیادی بر روی چهره فرد می گذارد و باعث نشان دادن سن بیشتر در این گونه افراد است در این مقاله و در قسمت سلامت آکاایران راههای درمان غبغب را به صورت کامل برای شما شرح می دهیم..

چاقی,راههای درمان چاقی صورت,غبغب,زیر چانه یا همان غبغب,اضافه,درمان چاقی صورت,درمان چاقی,اضافه وزن,چربی صورت,چاقی صورت

روش های آب کردن چربی صورت
به نقل از آکاایران، همه می دانند که برای خلاصی از چربی اضافه (در هر ناحیه از بدن که باشد) باید فعالیت چربی سوز بیشتری انجام شود.
آب کردن چربی اضافی زیر چانه یا همان غبغب خودمان هم در این مورد استثنا نیست. البته داشتن غبغب برای افرادی که چاق هستند یا اضافه وزن دارند، امری طبیعی است، اما گاهی این اتفاق می افتد که فرد با وجود طبیعی بودن وزن بدنش، با معضل غبغب دست به گریبان می شود و البته نباید فراموش کنید که وجود غبغب، تاثیر زیادی بر چهره فرد دارد و اصولا باعث می شود سن افراد، بیشتر به نظر برسد.

جراحی پلاستیک یکی از راه های از بین بردن سریع غبغب است، اما یک راه درمانی مفید بدون درد و خون ریزی نیز برای از بین بردن این مشکل زیر چانه ای وجود دارد؛ ورزش دادن عضله این ناحیه که صد البته بهتر از عمل جراحی است!

برای کشیدن عضله این ناحیه، چندین ورزش راحت وجود دارد که می پردازیم:

کف دست ها را برای ۱۰ ثانیه به پیشانی تان فشار دهید. این فشار را در جهت عکس گردن و سر وارد کنید. باید حس کنید که گردن و چانه تان سفت شده اند. این حرکت را، البته این بار با قرار دادن دست در پشت سر، تکرار کنید.

همین حرکت را در دو طرف سر نیز تکرار کنید. در این حالت، دست خود را به شکل پیاله کرده و آن را روی گوش خود قرار دهید و ورزش مذکور را انجام بدهید.

روش های آب کردن چربی صورت

در ورزش دیگری که برای رفع این مشکل پیشنهاد می کنیم، باید به این ترتیب عمل کنید: چانه تان را بالا بگیرید و دهان خود را باز و بسته کنید؛ انگار که آدامس می جوید. در این ورزش، باید حس کنید که عضلات آرواره تا گردن شما سخت شده اند.

دهان خود را باز کنید، خیلی آهسته سر خود را به عقب خم کنید و در همین حال بمانید. حالا لب پایین را تا روی لب بالای خود حرکت دهید و این حرکت را چند بار انجام دهید.

همان طور که سرتان در حالت طبیعی قرار دارد(بدون خم کردن آن به هر جهتی)، سعی کنید لب پایین خود را به بینی تان بزنید! البته این اتفاق تقریبا غیر ممکن است، اما تلاش برای انجام چنین کاری، برای هدف شما مفید خواهد بود.

بیرون آوردن زبان از دهان، آن هم به طور مداوم و پشت سر هم، عضلات دهان و صورت را تقویت می کند و در از بین بردن غبغب نیز مؤثر خواهد بود.

در کنار این روشهای لاغری چای صورت از اکسیر سلامتی برای سلامت خود استفاده نمایید و عرق بوقناق برای درمان کبد چرب یک روش سالم و مفیدی میباشد.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط