چای و دمنوش میوه ی و گیاهی

بهترین و گیاهی ترین چای و دمنوش میوه ی

چای و دمنوش میوه ی ترکیبی بی نظیر از گیاهان و میوه های خشک کاملاً طبیعی است، دارای املاح و ویتامین های فراوانی از گروه A و C و بتاکاروتن و آنتی اکسیدان می باشد.مخلوطی بی نظیر و دلچسب از گیاهان و میوه های کاملا طبیعی است که دارای انواع گوناگونی از املاح، ویتامین ها و مواد مفید برای بدن می باشد.این دمنوش با رنگ و طعم طبیعی به صورت سرد و گرم قابل مصرف بوده، به همین دلیل جایگزین بسیار سالمی برای تمامی نوشابه ها و آشامیدنی های موجود در بازار است.

چای و دمنوش میوه ی و گیاهی و اکسیر سلامتی و عرق بوقناق
بهترین و گیاهی ترین چای و دمنوش میوه ی

چای میوه ای یکی از نوشیدنی هایی است که برای اکثر افراد محبوب می باشد . شما با استفاده از میوه هایی که دوست دارید می توانید چای معمولی را طعم دار کنید .در تهیه چای و دمنوش میوه ی می توانید از تکه های کوچک میوه های تازه و یا خشک شده اسفاده نمایید .

یکی از روش ها این است که به این نوشیدنی چای سیاه یا سبز اضافه کنید و یا اگر که دوست دارید یک چای متفاوت داشته باشید فقط می توانید میوه های دلخواهتان را به صورت دمنوش درست کنید و در این صورت یک نوشیدنی خالص از میوه های مورد علاقه یتان خواهید داشت .

شاید خیلی از ما تمایل به خوردن ۸ لیوان آب در طول روز نداشته باشیم اما دمنوش ها ی جدید و انواع نوشیدنی ها یک راه برای ترغیب افراد به نوشیدن آب می باشد که برای بدن بسیار مفید است ، طعم های گوناگون و رنگ های زیبا در کنار هم موجب می شوند که شما هر روز بیشتر از دیروز علاقه مند به امتحان کردن دمنوش ها شوید و آنها را برای خانواده یتان و یا در مهمانی ها سرو نمایید . چای میوه ای نیز یکی از این نوشیدنی های بسیار خوشمزه است که حتما با یکبار درست کردن آن به آن علاقه مند خواهید شد .

همانطور که گفته شد می توانید چای میوه ای را به عنوان یک چای با طعم میوه ها در نظر بگیرید و یا اینکه میوه ها را به همراه آب جوش به صورت دمکرده درست کنید .لازم به ذکر است که مصرف چای میوه ای به صورت گرم بسیار دلنشین تر است ولی چای میوه ای را می توان به صورت سرد نیز مصرف نمود که به عنوان آیس تی در نظر گرفته می شود ، در هر صورت ادامه ی این مطلب را مطالعه نمایید.

مواد لازم برای تهیه چای و دمنوش میوه ی

سیب خشک شده نصف فنجان

هلو خشک شده نصف فنجان

عسل به میزان دلخواه

چای سبز یا چای سیاه به میزان دلخواه

آب جوش سه لیوان

ابتادا لازم است که چای سبز و یا سیاه را دم کنید و پس از آماده شدن از یک صافی رد کنید تا ناخالصی هایش جدا شود سپس میوه های خشک و عسل   و آب جوش را در یک قوری ریخته و به میزانی که دوست دارید از چای به آن بیفزایید و بگذارید تا ۳۰ دقیقه دم بکشد . به این روش طعم میوه ها خیلی خیلی بیشتر از طعم چای خواهد بود و چای موجب تلخ شدن و یا تغییر طعم میوه ها نمی گردد . شما می توانید از انواع میوه های خشک که طعم آنها با یکدیگر همخوانی داشته باشد در تهیه چای و دمنوش میوه ی استفاده نمایید .

برای درمان بیماری کبد چرب از عرق بوقناق استفاده نمایید و از اکسیر سلامتی برای سلامت خود استفاده نمایید.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط