چربی سوزی در خواب

چربی سوزی در خواب

آیا اراده کرده اید که لاغر شوید؟برای این کار باید انرژی و کالری بیشتری مصرف کنید.اما گاهی اوقات طول روز برای میزان انرژی سوزی کافی نیست.به همین دلیل لازم است که مدت زمان را افزایش دهید.از این رو به شب ها نیز احتیاج دارید با مصرف بعضی از مواد غذایی هم می توان حتی در رختخواب کالری سوزاند.

ماهی

چربی سوزی در خواب.اکسیر سلامتی.عرق بوقناق
چربی سوزی در خواب

ماهی برای فعال کردن متابولیسم بدن مفید است. پروتئین ها نقش مهمی در این کار دارند. بنابراین خوردن ماهی برای وعده ی شام باعث فعالتر شدن متابولیسم بدن در طول خواب می شود.

کیوی

چربی سوزی در خواب.اکسیر سلامتی.عرق بوقناق
چربی سوزی در خواب

کیوی میوه ای است حاوی فیبر زیاد و کالری اندک. این میوه به دلیل دارا بودن ویتامین C زیاد، باعث تحریک متابولیسم بدن می شود و استرس اکسیداتیو را کاهش می دهد. با مصرف کیوی برای عصرانه می توانید به هدفتان نزدیک تر شوید.

زنجبیل

زنجبیل یک همیار انرژی سوز شبانه است. این ریشه ی مفید متابولیسم را تحریک می کند و کالری هایی که در طول روز جذب کرده اید را می سوزاند.

گوشت قرمز

چربی سوزی در خواب.اکسیر سلامتی.عرق بوقناق
چربی سوزی در خواب

گوشت قرمز برای هضم شدن نیاز به انرژی بالایی دارد. همین کار باعث افزایش کالری سوزی مربوط به متابولیسم می شود. البته یادتان باشد که دچار افراط نشوید. مصرف روزانه بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ گرم گوشت قرمز کافی است.

جوز بویا

جوز بویا که فرانسوی ها به آن موسکاد می گویند مانند زنجبیل روی متابولیسم بدن تأثیر می گذارد. مصرف آن در غذاها، سوپ ها و همچنین سس ها یک سلاحی شبانه در مقابل کالری های دریافتی است.

دارچین

دارچین خواص زیادی دارد و صرفاً برای طعم دهی به غذاها نیست. این ادویه حاوی مواد معدنی زیادی است که باعث تحریک متابولیسم بدن می شوند و شما را به هدفتان نزدیکتر می سازد. در وعده ی شام از این ادویه ی پرخاصیت غافل نشوید.

تخم مرغ

تخم مرغ به دلیل دارا بودن پروتئین به افزایش کالری سوزی کمک زیادی می کند. یادتان باشد که میزان تخم مرغ مصرفی در هفته نباید بیش از ۸ عدد باشد؛ چون امکان دارد کلسترول خونتان را بالا ببرد.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط