دمنوش و چای گیاهی داروي ضدفشارخون تابستاني و اکسیر سلامتی و عرق بوقناق

اکسیر سلامتی

تقدیم میکند

طب آلترناتیو

کبد چرب

درمان گیاهی کم هزینه با اکسیر سلامتی تا گرید3

انواع دیابت

درمان و کنترل انواع دیابت

تلفن :۹- ۴۴۸۵۰۴۰۸ ۰۲۱ موبایل : ۰۹۱۲۷۹۴۶۷۶۳

bg4

مشکل گوارشی دارید

تلفن :۹- ۴۴۸۵۰۴۰۸ ۰۲۱ موبایل : ۰۹۱۲۷۹۴۶۷۶۳

معجون گوارش شفا بخش تو ضحیات را بخوانید

bg31

انواع عرقیات گیاهی

اکسیر سلامتی

انواع عرقیات و داروهای گیاهی

تلفن :۹- ۴۴۸۵۰۴۰۸ ۰۲۱ موبایل : ۰۹۱۲۷۹۴۶۷۶۳

bg6b

با اکسیر سلامتی سلامتی را دوباره تجربه کنید

چروک و شیار های پوست گردن

چروک و شیار های پوست گردن:

چروک و شیار های پوست گردن
چروک و شیار های پوست گردن

از روغن اوکادو .روغن بادام و یا روغن جوانه گندم می توانید استفاده کنید یا از هر سه روغن به طور مساوی یا به صورت تک تک استفاده کنید.
روغن را در ظرفی حرارت دهید به طوریکه دست شما احساس داغی کند.روغن را با یک نوار پارچه ای کتانی اغشته کرده دور گردن خود بپیچید و روی ان را با پارچه حوله ای ببندید.به طوریکه احساس ناراحتی نکنید.با همین وضع شب را به سر کنید.مدت یک هفته این عمل موجب برطرف شدن شیار ها و چروک پوست گردن می گردد.
بهداشت دست ها معمولا پوست دست بیش از سایر اندامها اسیب می بیند.شستشوی روزانه با مواد تمیز کننده .گرما و سرما و تماس با بسیاری از مواد از عوامل تخریب پوست دست به شمار می اید.
غالبا به هنگام استفاده از صابون یا محلول های تمیز کننده قشری از این مواد روی سطح پوست میماند و ماده انعطاف پذیر پوست را به نام کراتین از بین می برد.ابهای سنگین حاوی گچ و اهک دشمن پوست دست هستند.مواد تمیز کننده شیمیایی و دیترجنت ها همگی موجب ایجاد شیار ها ترک ها .کدر شدن رنگ پوست .حساسیت ها و غیره می گردند.اغلب کرم ها ی تجاری حاوی مواد غیر طبیعی هستند.خاصیت التیام پذیری و مقاوم کردن پوست دست را ندارنداز کرم زیر هر ماه یک بار تازه تازه تهیه کنید و بعد از هر بار شستشو دست ها را ماساژ دهید.

طرز تهیه کرم دست:

چروک و شیار های پوست گردن
چروک و شیار های پوست گردن

مقدار هفتاد گرم وازلین.پانزده گرم کرم کاکائو .ده گرم لانولین و پنج قطره اسانس لیمو ترش را با هم مخلوط کنید در ظرفی وازلین را در اب جوش مذاب کرده به ان کره کاکائو اضافه کرده به هفتاد درجه سانتیگراد برسانید.به خوبی و با حوصله مخلوط کنید .به محض اینکه محتوا خنک شد اسانس لیمو ترش اضافه کنید.
در حالت خنکی یک بار دیگر کاملا بهم بزنید به جای اسانس پوست لیمو ترش می توانید از اسانس اسطوخودوس .گل سرخ یا نعنا استفاده کنید.این کرم بسیار مفید برای پوست دست است.

مطالب سایت را به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *