کرم براق کننده پوست صورت

براق کننده پوست
کرم ویژه برای براق کننده پوست

ترکیبات کرم براق کننده پوست :

حدود ۳۰ قطره روغن بادام یا لانولین، ۳ گرم موم عسل طبیعی، ۵ گرم کره کاکائو، ۴۰ گرم گلاب و ۳ قطره اسانس اسطوخودوس

روش تهیه کرم براق کننده پوست :

 حدود ۳۰ قطره روغن بادام یا لانولین، ۳ گرم موم عسل طبیعی، ۵ گرم کره کاکائو، ۴۰ گرم گلاب و ۳ قطره اسانس اسطوخودوس را بهم مخلوط کرده روی پوست صورت و گردن بمالید. روغن لانولین، موم عسل و کره کاکائو را در ظرفی ریخته در ظرف آب جوش به ۶۰ درجه سانتی گراد برسانید و به آن روغن بادام زمینی اضافه کنید. ظرف را همراه با محتوا روی شعله ضعیف گاز گذاشته ضمن بهم زدن به آن گلاب اضافه کنید از روی شعله برداشته تا مرحله خنک شدن کاملا بهم بزنید و چند قطره اسانس اسطوخودوس به آن اضافه و در قوطی نگهداری کنیداین کار باعث شفافیت و نرم شدم وبراق کننده پوست است.

تاثیرات کرم براق کننده پوست :

روغن بادام زمینی حاوی ویتامین E می باشد. روغن بادام زمینی سریعا جذب پوست می شود و اثر چربی روی پوست نمی گذرد. این کرم ویژه پوست گردن و سرشانه ها و سینه است. یک نوار پارچه کتانی به عرض گردن خود با روغن بادام زمینی آغشته کنید و شب به هنگام خواب به گردن خو بپیچید، صبح روز بعد پوست گردن فاقد چروک و شیارهای عمیق است. این کرم برای روز و شب بسیار مفید و با ارزش است. از این کرم به صورت لایه ای کاملا نازک روی پوست خود بمالید. از نظر بیولوژیکی این کرم اثرات بسیار نیکویی دارد و برای اکثر افرا مصرف آن بلامانع است و براق کننده پوست است.

با صورت خود مهربان باشید. کندن با انگشت، فشار دادن و چلاندن باکتری ها را به اعماق پوست می برد که منجر به زخم شدن و در نهایت مشکلات آتی می شود.

روش های طبیعی برای براق کننده پوست

۱-قبل از اینکه به رختخواب بروید صورت خود را بشوئید. تحقیقات نشان داده که پوست بهترین ترمیم خود را در اطراف ساعت ۱۰ شب انجام می دهد.و باعث شفافیت و براق کننده پوست میشود.

۲-هر روز ضد آفتاب بزنید. از مرطوب کننده با SPF 15 یا بالاتر استفاده کنید.

۳-از جراحت ها دوری کنید. اگر آکنه زیاد دارید از محلول های آکنه استفاده کنید. این محلول باعث می شود که نقاط تمیز و بدون جوش خشک شوند و سلول پوست های مرده در آنجا رشد کنند. آنها در زیر پوست چربی ایجاد می کنند و و باعث می شود تا تمامی محفظه های خالی با این چربی ها پر شود.

۴-.سعی کنید که پوستتان همیشه برق بزند. شما نمی توانید سرعت تولید چربی را کند کنید. راه حل بی نظیر؟ تمیز کننده های کاغذی. انها به سرعت چربی ها را از روی پوست شما بر می دارند.

۵– خواب برای زیبایی لازم است. ۶-ساعت خواب می تواند معجزه کند. بخوابید نه برای اینکه چرخه را تکمیل کنید بلکه برای اینکه در شب بدن می خواهد خود را از شر سموم راحت کند که این سموم کلیه نقاط بدن را تحت تاثیر قرار می دهند. خواب استرس را کاهش می دهد و درد های شدید در شب کاهش می یابند و راهی مفید برای براق کننده پوست است.

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط