کرم موز صورت

کرم موز صورت

کرم موز صورت
کرم موز صورت

کسانیکه به دنبال زیبایی و جوانی جاودانی اند، همیشه آرزو داشته اند که زیبایی خود را با موادی حفظ کنند که اثرات جانبی نداشته باشند. برای کمک به این افراد، فهرستی از میوه جات و سبزیجات قابل دسترسی را به شما معرفی می کنیم تا بتوانید با استفاده از آنها به عنوان مواد آرایشی بهداشتی گیاهی استفاده کنید.

موز: خمیری از موز به همراه ماست و یا به تنهایی ماسک بسیار مؤثری برای برطرف کردن لک صورت است. برای از بین بردن لکه های دستانتان، یک تکه موز کال را روی آن بمالید. به علاوه می توانید چند قطره روغن نارگیل یا زیتون و یا کمی عسل روی خمیر موز رسیده بریزید و کرم مناسب دست یا صورت تهیه کنید.

ترکیبات و روش تهیه کرم موز :

نصف موز رسیده را در ظرفی له کرده به آن کمی روغن غذایی بویژه روغن زیتون با آب لیمو اضافه کرده بهم بزنید، تا حالت کرمی و نرم به خود بگیرد و روی پوست خود بمالید.

فواید استفاده از کرم موز :

کرم موز صورت
کرم موز صورت

 این کرم از پیری زودرس پوست جلوگیری می کند. ماده ی ژلاتینی موز پوست را تر و تازه و مقاوم نگه می دارد. از طرفی موز سرشار از ویتامین آ می باشد. ویتامین آ محلول در چربی ها قابل جذب و مصرف می باشد. با مصرف این کرم سلول های پوست تغذیه ی کامل می شوند. بعد از مدتی پوست لطیف وشاداب می گردد. از مصرف این کرم نتایج زیادی در عمل بدست خواهید آورد. بعضی ها معتقدند چهره ی جوان نمای مردم مسن شرق آسیا و موهای پر پشت آن ها در نتیجه ی مصرف مستمر میوه ی موز است.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط